Zomer 2024

Uitslagen van Spartanen tussen Maart - Oktober 2024

Voornamelijk piste en stratenlopen

18/05/2024 - RAM Jeugd meeting - Mechelen

8ISTE - Mechelen


KAN Meisjes en Jongens


Spurt

Afloss

Vortex

Hoog

Jocob Benn Devis
7.1
10.0
6m20
0m45
BEN Meisjes en Jongens


Hindernis

Afloss

Kogel

Ver

Janne Vermont
Fenna Vanderveken Artois
Billie Verheyen
Victor Haest
Ferre Vermont
Ilyas Bergmann
8.4
8.4
9.0
7.6
7.9
7.4
10.0
10.0
10.0
10.0
10.0
10.0
4m10
3m90
3m70
4m30
4m50
4m30
1m95
2m05
1m75
2m30
2m30
2m30

PUP Meisjes
60m5. Nore Zwijsen
6. Milou De Kelver
21. Roos Verheyen

9.52
9.57
10.54
 
PB

60m H3. Milou De Kelver68.6 cm12.84PB
Ver21. Roos Verheyen
2m71
Discus6. Nore Zwijsen
10. Roos Verheyen
14. Miloue De Kelver
600g14m41
13m47
10m65
PB
PB
PB
Kogel8. Nore Zwijsen
9. Milou De Kelver
10. Roos Verheyen
2kg5m48
5m00
4m89
PB
PB

3x6005. Sparta Cheeta's:
N. Zwijsen - R. Verheyen - M. De Kelver

6.48.66
PUP Jongens
60m13. Matthias De Munck
9.47
60m H11. Mathias De Munck
15.Jules Haest
68.6 cm12.65
13.51
PB
PB
Ver14. Matthias De Munck
3m25
Kogel14. Matthias De Munck
18. Jules Haest
2kg5m92
5m19
PB
PB
Disucus12. Mathias De Munck600g12m26PB
3x600m8. SPAM (SPVI-RAM)
J. Haest - M. De Munck - D. Bosmans (RAM)

7.33.72
MIN Meisjes
80m3. Flore Stallaert
19. Paulien Verheyen
28. June Dekoster

11.23
12.37
13.06


PB
150m H14. Paulien Verheyen?? cm25.26PB
Speer19. Paulien Verheyen400g9m36PB
Hoog10. Paulien Verheyen
1m16PB
Polsstok4. Paulien Verheyen
1m60PB
3x 600m4. SpartAngels
J. Dekoster - P. Verheyen - F. Stallaert

6.10.18

15/05/2024 - VITA Open Meeting - Ninove

PISTE - Duffel

KAD Dames
Kogel7. Lisa De Munck3kg

7m57


Hoog8. Lisa De Munck
1m25
Ver7. Lisa De MunckW +0.1
4m01
PB


12/05/2024 - Plantentuinjogging Meise

Weg - Meise Plantentuinjogging

(indien ik mensen vergeet, aarzel niet om me te contacteren)

Dames - 6,5km

1. Noreen Brasseur
13. Tina Lamberts
29.27
36.45

/162

Dames - 13 km

32. Sabrina Perpeet1.17.16

/91

Heren - 13 km

9. Stijn Oste52.34
/130

12/05/2024 - BVV AV Land 2B - Heist o/d Berg

PISTE - Heist op den Berg

Einduitslag nog niet officieel (problemen bij 2e reeks 200m M)

AC Dames
100m5. Ella Dierickx (8p)W +0.7
13.21
PB
200m7. Ella Dierickx (6p)W -0.2
27.35
PB
400m4. Lynn Gotzen (9p)
1.05.63
PB
400H10. Noor De Staercke (3p)76.2 cm
1.21.64
PB
800m8. Esther Gotzen (5p)
2.35.00

1500m2. Kaat De Staercke (11p)
4.44.11
PB
3000m8. Jolien Van Den Broeck (5p)
11.30.30
PB
Ver8. Fiona Willems (5p)W +0.8
5m01
PB
Hoog9. Lisa De Munck (4p)
1m40
PB
Kogel10  Ilse Rijckmans (3p)4kg
6m91

Speer11. Julie Vancraeynest (2p)600g
14m28
PB
Discus9. Cloé Huygens (4p)1kg
21m19

4x10011. SPARTA GIRLS: (2p)
F. Willems - E. Dierickx - N. De Staercke - B. Kara

59.63

AC Heren
100m12. Ruben Van Havere (1p)W +0.1
13.21
PB
200m5. Bert Muyldermans (8p)W +2.7
25.11

400m8. Mathis Ooms (5p)
55.24
PB
400H8. Jonathan Zwijsen (5p)91.2 cm
1.10.75
PB
800m9. Jeroen Gotzen (4p)
2.15.86

1500m12. Wouter Verheyen (1p)
4.42.67
PB
3000m9. Bart Van Roey (4p)
10.11.82

5000m8. David Verreckt (5p)
17.35.69

Ver3. Bert Muyldermans (10p)W +1.1
6m23

Hoog1. Fabiano Kalandula (12p)
1m95

Kogel6. Steven Van Havere7,26kg
9m84
PB
Speer9. Kevin Van Havere (4p)800g
33m22

Discus9. Laurent Verboeckhoven (4p)2kg
25m36

4x1006. SPARTA BOYS: (7p)
B. Muyldermans - J. Zwijsen - R. Van Havere - M. Ooms

48.41

MIXED

4x4008. SPARTA TOPPERS: (5P)
M. Ooms - L. Gotzen - J. Gotzen - K. De Staercke

4.05.07






Klassement10. SPVI
140 ptn


09/05/2024 - RSLab Classic Meeting - Duffel

PISTE - Duffel

AC Dames
800m2. Kaat De Staercke

2.21.09

PB

09/05/2024 - Jeugdmeeting Londerzeel

PISTE - Londerzeel

BEN Meisjes en Jongens
PB Onderlijnd

Hindernis

Afst

Kogel

Ver

Ilyas Bergmann
Ferre Vermont
Billie Verheyen
Fenna Vanderveken Artois
Janne Vermont
7.3
8.2
8.9
8.6
8.5
-
3m60
4m10
3m60
3m80
3m60
2m65
2m60
1m90
2m15
1m85

PUP Meisjes
Vortex2. Noor Vermont
7. Roos Verheyen

25m27

14m47

PB

Ver13. Noor Vermont
2m61

PUP Jongens
60m4. Matthias De Munck
9.60

1000m1. Matthias De Munck
3.27.65
PB
Hoog3. Matthias De Munck
1m25
PB
MIN Meisjes
80m1. Flore Stallaert
4. Leonie Croes
16. Paulien Verheyen

11.20
11.58
12.68
PB


1000m2. Paulien Verheyen
10. Lisa Willems

3.26.45
4.15.82
PB
PB
Kogel4. Lisa Willems
7. Leonie Croes
10. Paulien Verheyen
2kg
7m28
6m80
5m57
PB

PB
Ver2. Flore Stallaert
3. Leonie Croes
14. Lisa Willems

4m19
4m13
3m22
PB
PB

04/05/2024 - Jeugdmeeting KAN/BEN - Kortenberg

PISTE - Kortenberg

BEN Meisjes en Jongens

40H

Aflos

Kogel

Ver

Ilyas Bergmann
Fenna Vanderveken Artois
7.4
8.7
 2.0
2.0
4m50
4m00
2m80
1m95

03/05/2024 - Humbeek

PISTE - Humbeek


KAD Dames
100m11. Lisa De MunckW +0.4
15.07

200m8. Lisa De MunckW -0.3
32.63

400m2. Lynn Gotzen
1.05.66
PB
800m4. Ella Dierickx
2.32.92

KAD Heren
100m10. Robbe Van der PerreW +0.1
14.89
PB
400m2. Robbe Van der Perre
1.12.10
PB
800m8. Rune Trappeniers
9. Vincent De Snyders

2.41.31
2.50.11
PB

SCHOL Dames
400m3. Noor De Staercke

1.12.25


800m2. Berfin Kara
3.15.77

SCHOL Heren
100m11. Ruben Van HavereW -1.3

13.37

PB
200m10. Ruben Van HavereW +0.4
26.99
PB
400m 3. Matthis Ooms
55.80
PB
JUN Dames
400m3. Kaat De Staercke

1.03.85


AC Dames
800m3. Jolien Van den Broeck
2.42.67
MAS Dames
400m2. Maaike Deboeck

1.11.25


800m4. Julie De Leeuw
5. Trui De Leeuw
6. Ansje De Groef
7. Marie-Elise Ernould

2.54.18
2.54.30
2.54.79
3.01.24
PB



1mijl1. Maaike Deboeck
2. Elke De Buyser
3. Tina Lamberts

6.21.82
7.15.91
7.28.56

MAS Heren
1mijl3. Jeroen Gotzen
4. Wouter Verheyen
5. Tom Deroover
7. Dave Trappeniers
9. Johnny Somers

4.56.87
4.58.67
5.11.15
5.35.11
5.43.81
PB



PB

01/05/2024 - FROS Biathlon Berg

Biathlon - Berg-Kampenhout




Schietscore



4x ronde (1.9k)
3x schieten
7. Johnny Somers
11. Bart Van Roey
18. Dave Trappeniers
78. Hans Packet
84. Rune Trappeniers (6e jeugd)
88. Loeka Braem (7e jeugd)
89. Arne Van Roy (8e jeugd)
94. Daphne De Proft
98. Elke De Buyser
100. Evi De Buyser
108. Tina Lamberts
13/15
2/15
8/15
7/15
5/15
5/15
7/15
7/15
3/15
9/15
4/15
35.39
37.29
38.44
49.07
51.15
51.45
51.48
54.21
55.48
56.26
59.30

/123

01/05/2024 - Jeugdmeeting ROBA - Begijnendijk

PISTE - Begijnendijk


BEN Meisjes en Jongens

40m

800

Vortex

Hoog

Ilyas Bergmann
Boris Vaneerdewegh
Ferre Vermont
Billie Verheyen
Fenna Vanderveken Artois
Janne Vermont
7.1
6.7
7.7
9.5
8.1
8.0
 - 9m20
22m20
10m00
7m60
11m20
9m80
1m00
1m00
0m85
x
x
0m75

PUP Meisjes
60m20. Roos Verheyen
36. Noor Vermont

10.26
11.31
Vortex6. Noor Vermont
12. Roos Verheyen

20m32
17m27
Hoog19. Noor Vermont
0m98
PUP Jongens
60m7. Matthias De Munck
9.46
1000m1. Matthias De Munck
3.28.15
Vortex19. Matthias De Munck
24m46
Hoog6. Matthias De Munck
1m21
MIN Meisjes
80m10. Leonie Croes
37. Paulien Verheyen

11.52
12.29
1000m18. Leonie Croes
3.58.75
Kogel16. Leonie Croes
31. Paulien Verheyen
2kg7m32
5m46
Ver16. Leonie Croes
48. Paulien Verheyen

3m74
2m81


27/04/2024 - BvV PUP/MIN - Arendonk

PISTE - BvV Match 5 - Arendonk


PUP Meisjes
60m5. Nore Zwijsen
9.43
60H17. Zayneb Barghouti68.6cm
14.45
1000m8. Milou De Kelver
3.49.75
Ver14. Roos Verheyen
2m87
Hoog6. Zayneb Barghouti
10. Milou De Kelver

1m15
1m05
Kogel9. Roos Verheyen2kg
5m00
Vortex6. Nore Zwijsen
22m42
4x 60m8. Sparta Flames:
N. Zwijsen - R. Verheyen - Z. Barghouti - M. De Kelver

38.98
PUP Jongens
60m30. Sepp Packet

10.94

60H15. Jules Haest68.6cm
13.84
1000m21. Sepp Packet
3.58.66
Ver18. Benjamino Profeta
2m48
Hoog10. Benjamino Profeta
- Nicolas Vleminckx

1m00
NM
Kogel17. Nicolas Vleminckx2kg
4m87
Vortex29. Jules Haest
17m14
4x 60m15. Sparta Duivels:
J. Haest - S. Packet - B. Profeta - N. Vleminckx

41.51
MIN Meisjes
60H13. Paulien Verheyen
18. Leticia Cools
68.6cm
12.97
14.17
80m5. Leonie Croes

11.79

150m4. Flore Stallaert

21.60

300m15. Leticia Cools

57.07

1000m4. Paulien Verheyen
3.33.54
Ver6. Flore Stallert
3m72
Hoog12. Leonie Croes
1m15
Kogel6. Lisa Willems2kg
7m24
Speer17. Lisa Willems400gr
11m86
4x 80m7. Sparta Cheetas:
F. Stallaert - L. Willems - P. Verheyen - L. Croes

46.61
MIN Jongens
80m23. Agostino Profeta

14.16

Kogel17. Agostino Profeta3kg

4m30


Klassement

11. Sparta Vilvoorde119.5 pt

21/04/2024 - Antwerp 10 miles

Weg - Antwerpen

10miles103. Wouter Verheyen
1843. Jolien Vandenbroeck
5210. Tijs Van Roy
13623. Elke De Buyser
14299. Isabelle Vanseghbroeck
25133. Eve Vanhaecht
57.33
1u10.51
1u13.23
1u32.21
1u33.20
1u50.15

/29406

20+21/04/2024 - PK Vlaams-Brabant (Vilvoorde + Leuven)

PISTE - Dag1 - Vilvoorde

KAD Dames
400m7. Lynn Gotzen

67.32

1500m3. Maëlys Ooms
5.32.25
Speer10. Lisa De Munck500g
17m84
Ver6. Ella DierickxW +0.0
4m69
KAD Heren
800m17. Vincent De Snyders
2.49.68
SCHOL Dames
1500m5. Esther Gotzen
5.20.67
SCHOL Heren
Hoog3. Ruben Van Havere
1m60
JUN Dames
3000m1. Kaat De Staercke
10.51.99
AC Dames
1500m4. Maaike Deboeck
5.10.97
AC Heren
100m12. Fabiano KalandulaW +1.4

11.52

Discus4. Bert Muyldermans2kg
27m44
Kogel5. Bert Muyldermans7.26kg
9m73


PISTE - Dag2 - Leuven

KAD Dames
100mReeks: 4. Ella Dierickx
Finale: 6. Ella Dierickx
W +3.5
W +3.8
13.26
13.23
200m6. Ella DierickxW +1.7
27.64
Discus4. Lisa De Munck1kg18m99
Kogel8. Lisa De Munck3kg7m87
SCHOL Heren
HinkStap1. Ruben Van HavereW -1.1

11m19

Ver5. Ruben Van HavereW -4.3
4m96
AC Heren
HinkStap1. Bert MuyldermansW -3.3

12m53

Ver3. Bert MuyldermansW -2.6
5m74

20/04/2024 - Biathlon Sint-Niklaas

Biathlon - Sint-Niklaas



Schietscore


4x ronde (1.5k)
3x schieten
13. Dave Trappeniers
46. Rune Trappeniers (6e jeugd)
9/15
6/15
31.13
37.06

/122


14/04/2024 - Open Meeting Ninove

PISTE - Ninove

SCHOL Heren
400m2. Mathis Ooms

55.93

SEN Heren
400m5. Fabiano Kalandula

1.03.96

14/04/2024 - Sprintime meeting met Jeugd FLAC

Piste - Ieper

PUP Meisjes
60m1. Nore ZwijsenW -0.8

9.58

Kogel2. Nore Zwijsen2kg

5m36

Ver8. Nore Zwijsen
2m86


14/04/2024 - Jeugdmeeting Molenbeek

PISTE - Molenbeek

BEN Meisjes en Jongens

40H

Afl

Kogel

Ver

Ilyas Bergmann
Boris Vaneerdewegh
Finn Vanheule
Billie Verheyen
7.9
7.3
-
10.2
 - 4m00
5m60
5m90
3m60
2m50
2m30
2m25
1m70


PUP Meisjes
Ver4. Roos Verheyen
2m88
Vortex4. Roos Verheyen
14m73
MIN Meisjes
80m9. Paulien Verheyen
12.55
Kogel18. Paulien Verheyen2kg
4m93
Speer12. Paulien Verheyen400gr
8m87
1000m1. Paulien Verheyen
3.34.50

14/04/2024 - Trail Koning(in) van de Berendries

Trail - Brakel

12 km (200hm) Bart Van Roey
Hans Packet
Paul De Buyser
Elke De Buyser
Evi De Buyser


59.56
1.08.06
1.08.06
1.25.11
1.25.11

Strava segment - Berendries; 1.16km @ 1.6%

Bart Van Roey
Hans Packet
Paul De Buyser
Elke De Buyser
Evi De Buyser
1e M45
6e M35
1e M65
2e F35
9e F35
4.31
5.07
5.27
6.03
7.25

13/04/2024 - WDK Meeting - Zwijndrecht

PISTE - Zwijndrecht

PUP Meisjes
60m5. Nore Zwijsen

9.58

Vortex4. Nore Zwijsen

20.42

VerNore Zwijsen
NM

13/04/2024 - Geelse Meeting met jeugd

PISTE - Geel

SEN Heren
200m2. Fabiano KalandulaW -0.8

25.66

07/04/2024 - Open Meeting - Turnhout

PISTE - Turnhout

SEN Heren
Hoog1. Fabiano Kalandula

1m85

06/04/2024 - Jeugdmeeting DCLA

PISTE - Leuven

PUP Meisjes
Discus2. Roos Verheyen600g

12m62

Ver23. Roos Verheyen

2m81

MIN Meisjes
60H10. Paulien Verheyen

14.66

Ver23. Paulien Verheyen

3m18

Discus6. Paulien Verheyen750gr

14m66

1000m4. Paulien Verheyen

3.38.71

06/04/2024 - Open meeting met jeugd - Bree

PISTE - Bree

SEN Heren
100m3. Fabiano KalandulaW -0.9

12.19

06/04/2024 - BK Trail Kort - OuftiTrail

Trail - La Roche

42km (1600hm)16. Wouter Verheyen

4u00.30

/126

01/04/2024 - Natuurloop Londerzeel

Weg - Londerzeel

4.4 km8. Tom Deroover
43. Cloé Huygens Cloé  

15.52
22.45

/92

8.4 km

66. Tina Lamberts
73. Berfin Kara
74. Iris Herreroy Santofimise
75. Jean-Pierre Bober
96. Hinde De Mars

45.06
46.08
46.13
46.15
52.37

/106

01/04/2024 - Paaseieren meeting - Sint-Niklaas

PISTE - Sint-Niklaas

BEN Jongens

40m

Vortex

Hoog

800

Ilyas Bergmann
7.7
 9m600m90
_

24/03/2024 - Trail Du Montagnard

Trail - Thuin 

31km (1015 hm)9. Wouter Verheyen

2u51.37

/152

24/03/24 - Pegasusloop Steenhuffel

Weg - Steenhuffel

3.5km5. Tom Deroover
12.31

/66

7km55. Tina Lamberts
56. Eve Vanhaecht
75. Iris Herrero y Santofimi
76. Jean-Pierre Bober
95. Hinde De Mars
37.26
37.28
39.51
39.53
43.29

/106

10.5km8. Jeroen Gotzen
37.06
/94

24/03/24 - Marathon Gent

Weg - Marathon Gent

Algemeen2737. Kris Braem
2744. Daphné De Proft
4u21.49
4u22.00


10/03/24 - BK Halve Marathon - GentBrugge

Weg - BK 1/2 Marathon

Heren87. Matthias Sandra (68e SEN)        
181. Wouter Verheyen (33e M35+)
220. Jeroen Gotzen (19e M40+)
385. Jeroen De Backer (38e M40+)
817. Chris Hellebaut (20e M55+)
995. Jean-Pierre Bober (4e M70+)    
1.10.50
1.14.51
1.16.38
1.22.57
1.42.51
1.55.23
/1118
Dames86. Jolien Van den Broeck (43e SEN)                
184. Trui De Leeuw (31e W35+)
195. Sabrina Perpeet (26e W45+)
199. Julie De Leeuw (33e W35+)
258. Marleen Vareman (6e W55+)
1.34.59
1.49.12
1.49.55
1.50.18
1.58.28
/380

10/03/24 - 10km van Mechelen

Weg - Mechelse 5 en 10km


5km32. Kaat De Staercke (3e dame)
50. Ruben Van Havere
52. Rune Trappeniers
56. Esther Gotzen
62. Lynn Gotzen
103 Berfin Kara
141. Eve Vanhaecht
142. Lieve Deherde
143. Tina Lamberts
161. Kevin Van Havere
162. Laurence Goethals
163. Iris Herrero Y Santofimia
19.45
21.25
21.29
21.46
22.40
25.37
27.22
27.23
27.24
30.09
30.11
30.31
/210
10km36. Tom Deroover (32e man)
39. Dave Trappeniers (35e man)
38.00
38.12
/460
Zomer 2024
menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x