UItslagen Spartanen

Hier komen de uitslagen van de Spartanen

22/01/2023 - Cross Sparta Bornem

KAN Jongens (570m)

Ilyas Bergmann - Felix De Kelver


BEN Meisjes (570m)
Billie Verheyen - Maïté Ooms

BEN Jongens (570m)Matthias De Munck

PUP 1ej Meisjes (1260m)

3. Milou De Kelver
17. Zayneb Barghouti
28. Roos Verheyen
29. Jana Van Roy

/37
PUP 2ej Meisjes (1260m)

18. Leonie Croes
28. Leticia Cools

/41
PUP 2ej Jongens (1260m)
3. Arne Van Roy/46
MIN 2ej Meisjes (1730m)7. Maelys Ooms
28. Lisa De Munck
/32
MIN 2ej Jongens (2100m)22. Rune Trappeniers
/31
CAD Mannen (3230m)

2. Mathis Ooms
23. Ruben Van Havere

/33
SCHOL 1ej Vrouwen (3590m) 10. Berfin Kara/10
JUN Vouwen (5410m)3. Kaat De Staercke/9
MAS 35+ Vrouwen (5310m)3. Maaike Deboeck
6.Sara Van Den Moortel
7. Ansje De Groef
8. Elke Van Neyghem
12. Tina Lamberts
/12
MAS 35+ Mannen (6230m)13. Stijn De Staercke/13
MAS 50+ Mannen (4730m)
9. Chris Hellebaut/15


Volledige uitslag op atletiek.nu

15/01/2023 - PK Cross Vilvoorde

KAN Meisjes (500m)Noor Ekmen
KAN Jongens (500m)

Ilyas Bergmann - Torre Van Wynendaele  - Sep Vandenhole  - Viktor Haest - Jacob Benn Devis - Felix De Kelver


BEN 1ej Meisjes (700m)
Billie Verheyen

BEN 2ej Meisjes (700m)

Louise Van der Zypen - Maïté Ooms


BEN 1ej Jongens (700m)

Lewis Vandenhole - Boris Vaneerdewegh


BEN 2ej Jongens (700m)Matthias De Munck

PUP 1ej Meisjes (1350m)

8. Milou De Kelver
14. Zayneb Barghouti
19. Roos Verheyen

/33
PUP 2ej Meisjes (1350m)

6. Leonie Croes
19. Paulien Verheyen
28. Leticia Cools

/43
PUP 1ej Jongens (1350m)20. Tuur Standaert
35. Jules Haest
/51
PUP 2ej Jongens (1350m)
43. Nicolas Cools/47
MIN 2ej Meisjes (1780m)4. Maelys Ooms
11. Lynn Gotzen
23. Lisa De Munck
/33
MIN 1ej Jongens (1780m)52. Maxime De Coninck/54
MIN 2ej Jongens (1780m)22. Rune Trappeniers
23. Robbe Van der Perre
/40
CAD 1ej Vrouwen (2765m)7. Fiona Willems/23
CAD 2ej Vrouwen (2765m)
2. Esther Gotzen/11
CAD 1ej Mannen (2765m) 17. Jules De Pooter/29
CAD 2ej Mannen (2765m)

1. Mathis Ooms
17. Ruben Van Havere

/21
SCHOL 1ej Vrouwen (3195m) 12. Berfin Kara/12
JUN Vouwen (5310m)2. Kaat De Staercke/4
MAS 35+ Vrouwen (5310m)2. Maaike Deboeck
6. Trui De Leeuw
/6
MAS 40+ Vrouwen (5310m)10. Tina Lamberts/11
JUN Mannen (6585m)8. Stijn Oste/9
MAS 35+ Mannen (6585m)7. David Verreckt/9
MAS 40+ Mannen (6585m)
3. Jeroen Gotzen/14


Volledige uitslag via atletiek.nu

08/01/2023 - Cross Grimbergen

KAN Meisjes (584m)
Olivia Brondel - Noor Ekmen

KAN Jongens (584m)

Sep Vandenhole - Ilyas Bergmann - Torre Van Wynendaele


BEN 1ej Meisjes (584m)Billie Verheyen

BEN 1ej Meisjes (584m)
Louise Van der Zypen

BEN 1e Jongens (584m)

Lewis Vandenhole - Boris Vaneerdewegh


BEN 2e Jongens (584m)
Matthias De Munck

PUP 1ej Meisjes (1253m)4. Jana Van Roy
15. Roos Verheyen
/23
PUP 2ej Meisjes (1253m)
2. Leonie Croes
7. Paulien Verheyen
18. Leticia Cools
/31
PUP 1ej Jongens (1253m)4. Sam De Leeuw/30
PUP 2ej Jongens (1253m)2. Arne Van Roy
30. Nicolas Cools
/31
MIN 2ej Meisjes (1889m)5.Lynn Gotzen
12. Lisa De Munck
/18
MIN 2ej Jongens (1889m)
34. Lucas De Pooter/34
MIN 2ej Jongens (1889m)16. Jef Van der Zypen
19. Rune Trappeniers
20. Robbe Van der Perre
24. Yoni De Leeuw
/24
KAD Dames (2874m)5. Esther Gotzen
14. Sofie De Leeuw
15.Fiona Willems
/25
KAD Mannen (3194m)22. Ruben Van Havere
23. Jules De Pooter
/27
JUN Dames (5804m)2. Kaat De Staercke/3
MAS 50+ Dames (3554m)6. Marleen Vareman
11. Hinde De Mars
/11
MAS 50+ Mannen (4500m)
26. Chris Hellebaut
/33
MAS Dames (5804m)10.Sara Van Den Moortel
12. Trui De Leeuw
13. Ansje De Groef
17.Julie De Leeuw
18. Tina Lamberts
/19
MAS Mannen (6524m)

15. Wouter Verheyen
31. Stijn De Staercke

/34


Volledige resultaten: atletiek.nu

07/01/2023 - PK Indoor Gent

KAD Meisjes60m48. Etia Musoni
55. Noor De Staercke
9"40
9"53
200m48. Etia Musoni
53. Noor De Staercke
32"65
33"05
KAD Jongens400m7. Ruben Van Havere66"88
Hinkstap1. Ruben Van Havere9m67
SEN Mannen
Hinkstap4. Bert Muyldermans12m83
Ver6. Bert Muyldermans6m09


Volledige uitslag op atletiek.nu

03/12/2022 - VS jeugdindoor Memorial Kristof Eeckhout

PUP Meisjes
60m3. Leonie Croes 9.32
1000m7. Leonie Croes3.49.52
60m H1. Leonie Croes11.48
Kogel (2kg)2. Leonie Croes 5.86
Hoog3. Leonie Croes1.15m
Ver4. Leonie Croes 3.49m


Volledige uitslag: Atletiek.nu - VS jeugdindoor Memorial Kristof Eeckhout - Live results! 

04/12/2022 Cross Wespelaar

KAN Jongens (700m)Thorfinn Deroover

BEN Meisjes (700m)Maïté Ooms / Billie Verheyen

Ben Jongens (700m)

Matthias De Munck / Boris Vaneerdewegh


PUP 1ej Meisjes (1200m)10. Jana Van Roy
17. Roos Verheyen
/45
PUP 2ej Meisjes (1200m)
12. Paulien Verheyen
22. Leticia Cools
/40
PUP 1ej Jongens (1200m)9. Sam De Leeuw/42
PUP 2ej Jongens (1200m)2. Arne Van Roy
39. Nicolas Cools
41. Lou Brasseur
/48
MIN 2ej Meisjes (1500m)2. Maëlys Ooms
5. Lisa De Munck
/30
MIN 2ej Jongens (1500m)22. Rune Trappeniers
23. Yoni De Leeuw
/27
KAD Dames (2700m)2. Esther Gotzen
/28
KAD Mannen (3300m)15. Ruben Van Havere/24
SCHOL Dames (3300m)6. Berfin Kara/6
MAS 50+ Dames (3300m)9. Marleen Vareman
15. Hinde De Mars
/15
MAS 50+ Mannen (4200m)
25. Chris Hellebaut
/48
MAS Dames (5400m)4. Maaike Deboeck
8. Ansje De Groef
9. Trui De Leeuw
10. Sabrina Perpeet
16. Tina Lamberts
/16
MAS Mannen (6300m)

6. Jeroen Gotzen
12. Wouter Verheyen

/26


Volledige uitslag: Atletiek.nu - 69e ROBA veldloop Wespelaar - Live results! 

26/11/2022 Cross Sparta



KAN Meisjes (515m)

Olivia Brondel / Janne Vermont /Tille Roosens


KAN Jongens (515m)

Sep Vandenhole / Ilyas Bergmann / Torre Van Wynendaele / Ilyas TMAYTI / Ferre Vermont / Viktor Haest / Felix De Kelver / Jacob Benn Devis


BEN Meisje (607m)

Billie Verheyen / Louise Van der Zypen / Maïté Ooms


BEN Jongens (607m)

Matthias De Munck / Imad Tmayti / Sepp Packet / Siradio Diallo / Briek Roosens / Gust Roosens


PUP Meisjes 1ej (1000m)

10. Milou De Kelver
16. Zayneb Barghouti
18. Nore Zwijsen
20. Jana Van Roy
26. Roos Verheyen
32. Emma Brouwers
33. Adama baillo Sidibe

/33
PUP Meisjes 2ej (1000m)

2. Leonie Croes
13. Paulien Verheyen
19. Leticia Cools
29. Lara Packet
33. Elin Trappeniers

/33
PUP Jongens 1ej (1000m)11. Sam De Leeuw/43
PUP Jongens 2ej (1000m)

15. Joren Van der Perre
24. Nicolas Cools
25. Lou Brasseur

/29
MIN Meisjes 1ej (1000m)20. Flore Stallaert/39
MIN Meisjes 2ej (1000m)

2. Maëlys Ooms
11. Lisa De Munck

/20
MIN Jongens 1ej (1600m)25. Lucas De Pooter/25
MIN Jongens 2ej (1600m)

22. Robbe Van der Perre
24. Rune Trappeniers
27. Vincent De Snyders

/27
KAD Meisjes (2600m)

6. Esther Gotzen
10. Fiona Willems
24. Jana Stallaert
33. Noor De Staercke
42. Etia Musoni

/42
KAD Mannen (3000m)

26. Jules De Pooter
44. Ruben Van Havere

/50
SCHOL Dames (3000m)19. Berfin Kara/19
MAS Dames 50+ (3000m)

6. Marleen Vareman
13. Hinde De Mars

/13
MAS Mannen 50+ (4410m)

36. Kristiaan De Mars
38. Frank Meert

/47
JUN Dames (5410m)1. Kaat De Staercke/6
JUN Mannen (6480m) 

6. Stijn Oste
9. Mats Janssens

/12
MAS Dames (5410m)

4. Maaike Deboeck
7. Noreen BRASSEUR
11. Trui De Leeuw
13. Sabrina Perpeet
14. Elke Van Neyghem
15. Eva Rijckmans
18. Elke Lamberts
19. Tina Lamberts

/19
MAS Mannen (6480m) 

7. Jeroen Gotzen
15. Wouter Verheyen
34. Dave Trappeniers
40. Stijn De Staercke

/40

20/11/2022 Cross Kortenberg


KAN jongens (500m)Ilyas Bergmann - Thorfinn Deroover

BEN Meisjes 1ej (500m)
Billie Verheyen

BEN Jongens 1ej (500m)Boris Vaneerdewegh

BEN Jongens 2ej (500m)
Matthias De Munck

PUP Meisjes 1ej (1000m)

5. Nore Zwijsen
6. Zayneb Barghouti

/27
PUP Meisjes 2ej (1000m)

5. Leonie Croes
8. Paulien Verheyen
12.  Leticia Cools

/20
PUP Jongens 1ej (1000m)
11. Sam De Leeuw/28
PUP Jongens 2ej (1000m)

4. Arne Van Roy
12. Joren Van der Perre
24. Nicolas Cools

/26
MIN Meisjes 2ej (1580m)

3. Maëlys Ooms
9. Lynn Gotzen
14.  Lisa De Munck 

/26
MIN Jongens 1ej (1580m)

27. Maxime De Coninck
34. Lucas De Pooter

/35
MIN Jongens 2ej (1580m)

16. Robbe Van der Perre
17. Yoni De Leeuw

/24
KAD Vrouwen (2660m)3. Esther Gotzen
/13
KAD Mannen (2920m)

1. Mathis Ooms
10. Jules De Pooter
14. Ruben Van Havere

/20
JUN Vrouwen (5600m)1. Kaat De Staercke
/5
MAS vrouwen 35+ (5600m)

4. Maaike Deboeck
8. Sabrina Perpeet  
9. Elke Van Neyghem
11. Tina Lamberts

/11
MAS Mannen 50+ (4260m)31. Chris Hellebaut/37
MAS mannen 35+ (6940m)

6. Jeroen Gotzen
8. Wouter Verheyen
14. Dave Trappeniers

/18

11/11/2022 Cross Mechelen


KAN Meisjes (550m)Janne Vermont

KAN Jongens (550m)Ilyas Bergmann - Ferre Vermont - Felix De Kelver

BEN Meisjes 1e J (550m)Billie Verheyen

BEN Meisjes 2e J (550m)

Noor Vermont - Maïté Ooms- Louise Van der Zypen


BEN Jongens 1e J (550m)Boris Vaneerdewegh

PUP Meisjes 1e J (1160m)

10. Milou De Kelver
20. Roos Verheyen
23. Zayneb Barghouti
26. Jana Van Roy
29. Nore Zwijsen

/54
PUP Meisjes 2e J (1160m)
12. Leonie Croes
20. Paulien Verheyen
31. Leticia Cools
/43
PUP Jongens 1e J (1160m)28. Tuur Standaert
50. Jules Haest
/67
PUP Jongens 2e J (1160m)
23. Joren Van der Perre
47. Nicolas Cools
/54
MIN Meisjes 2e J (1810m)

2. Maëlys Ooms
16. Lynn Gotzen
38. Lisa De Munck

/56
MIN Jongens 2e J (1810m)35. Robbe Van der Perre
38. Rune Trappeniers
44. Yoni De Leeuw
/54
KAD Vrouwen (2710m)

13. Esther Gotzen
29. Fiona Willems
36. Sofie De leeuw
49. Noor De Staercke

/72
KAD Mannen (2810m)7. Mathis Ooms
37. Jules De Pooter
49. Ruben Van Havere
/75
SCHOL Vrouwen (3370m)28. Berfin Kara/29
MAS Vrouwen (5190m)3. Maaike Deboeck
10. Ansje De Groef
11. Sabrina Perpeet
12. Eva Rijckmans
13. Elke Van Neyghem
19. Tina Lamberts
/19
MAS Vrouwen 50+ (3370m)9. Marleen Vareman
12. Hinde De Mars
/12
MAS Mannen (6490m)13. Jeroen Gotzen
35. Jonathan Zwijsen
/52
MAS Mannen 50+ (4260m)24. Kristiaan De mars
/58

06/11/2022 Cross Bonheiden


KANMeisjes (600m) 

 Olivia Brondel - Suze Packet


Jongens (600m)Ilyas Bergmann - Jacob Benn Devis - Felix De Kelver - Victor Haest
BENMeisjes (690m)

 Billie Verheyen (1e j) - Maïté Ooms (2e j)


Jongens (690m)

 Sepp Packet - Matthias De Munck (2e j)


PUPMeisjes 1ej (1450m)Milou De Kelver6/42
Zayneb Barghouti13/42
Roos Verheyen16/42
Nore Zwijsen22/42

Jana Van Roy

34/42
Meisjes 2ej (1450m)

Leonie Croes

12/38

Paulien Verheyen

20/38

Leticia Cools

26/38
Lara Packet37/38
Jongens 1ej (1450m)Sam De Leeuw16/49
Tuur Standaert26/49
Jules Haest38/49
Jongens 2ej (1450m)Arne Van Roy4/47
Nicolas Cools42/47
MINMeisjes 2ej (1900m)

Maëlys Ooms

2/40
Lisa De Munck26/40
Lynn Gotzen36/40
Jongens 2ej (1900m)Robbe Van der Perre31/38
Yoni De Leeuw35/38
CADVrouwen (2900m)

Esther Gotzen

7/38
Fiona Willems17/38
Sofie De Leeuw19/38
Noor De Staercke29/38
Mannen (3350m)

Mathis Ooms

4/45
Jules De Pooter24/45
Ruben Van Havere44/45
SCHOLVrouwen (3850m)Berfin Kara20/21
JUNVrouwen (5750m)Kaat De Staercke2/9
MASVrouwen 35+ (5750m)

Maaike Deboeck

5/15
Ansje De Groef9/15
Sabrina Perpeet10/15
Trui De Leeuw11/15
Tina Lamberts15/15
Mannen 35+ (6500m)

Jeroen Gotzen

6/28
Jonathan Zwijsen20/28
Stijn De Staercke28/28
Mannen 50+ (4350m)Kristiaan De Mars27/54
Chris Hellebaut39/54

05/11/2022 WK Trail - Chiang Mai, Thailand



Long Trail Race (80km)Wouter Verheyen88/100

23/10/2022 CrossCup Relays Berlare


KAN
Ilyas Bergmann en Jacob Benn Devis
BENMeisjes  (750+750+550)Maité Ooms - Van Der Zypen Louise - Billie Verheyen
Jongens (750+750+550)Boris Vaneerdewegh - Matthias De Munck - Felix De Kelver
PUPMeisjes (1000-100-800)Leonie Croes - Paulien Verheyen - Letitia Cools19/70
Roos Verheyen - Nore Zwijsen - Milou De Kelver53/70
Zayneb Barghouti - Packet Lara - Elin Trappeniers69/70
Jongens (1000-100-800)Sam De Leeuw - Nicolas Cools - Jules Haest 56/77
MINMeisjes (1000-100-800)Maelys Ooms - Lynn Gotzen - Lisa De Munck19/76
Jongens (1000-100-800)Jef Van Der Zypen - Robbe Van Der Perre - Louis Lefevre68/93
Arne Van Roy - Maxime De Coninck - Felix Vaneerdewegh71/93
Yoni De Leeuw - Rune Trappeniers - Lucas De Pooter88/93
CADMeisjes (1000-100-1300)Fiona Willems - Sofie De Leeuw - Esther Gotzen24/66
Musoni Etia - Noor De Staercke - Stella Willems65/66
Jongens (1000-1000-1300)Mathis Ooms - Jules De Pooter - Ruben Van Havere33/55
SENDames (1000-1500-2800)Sara Van Den Moortel - Maaike De Boeck - Kaat De Staercke36/70
Eva Rijckmans - Berfin Kara - Tina Lamberts66/70
MASDames (1000-1500-2800)Trui De Leeuw - Sabrina Perpeet - Ansje De Groef17/23

Heren (1000-1500-2800)Jeroen Gotzen - Chris Hellebaut - Kris De Mars47/58
UItslagen Spartanen
menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x