Een mooie, koude, doch wel droge dag. Het perfecte weer om nogeens een cross mee te pikken, en dat was wat meer dan 950 atleten vandaag dan ook deden! Ook de supporters waren massaal op de been.  Sparta Vilvoorde dankt dan ook alle atleten, alle supporters, én alle helpers, want dankzij jullie werd het een geslaagde veldloopdag.

Een speciaal woordje van dank gaat uit naar Decathlon, want dankzij Decathlon krijgt eenieder die vandaag aan de start stond, een cadeaubon van 6 euro!  
Deze cadeaubon kunnen jullie verzilveren door hier te klikken! Alvast veel plezier met jullie aankoop bij Decathlon!

De resultaten, die kunnen jullie vinden door op volgende link te klikken: alle uitslagen van de Veldloop van 26/11/2016.

Tot volgend jaar! 

De uitslag van onze jeugdmeeting vindt u hier

Wij danken al de aanwezigen en hopen jullie terug te zien op één van onze organisaties!

 

Uitslag Memorial Polspoel in pdf formaat

100 meter Cad Dames Uur=14:09
Reeks:1 Wind : -2.5
1 1062 Baramoto Anne-dominique MAC 13.18 02
2 2185 Heyvaert Luca LEBB 13.23 02
3 476 Bruwiere Sarah AVKA 13.81 02
4 584 Uytterhoeven Lisa VAC 14.16 02
5 703 Clynhens Joke LEBB 14.26 02

100 meter Cad Dames Uur=14:09
Reeks:2 Wind : 0.5
1 1167 Verhulst Luna VAC 13.56 02
2 866 Diels Esther ACHL 14.09 02
3 377 Callaert Jana AVKA 14.22 01
4 895 Vermeir Kelly VAC 14.29 01
5 897 Jaspers Bente VAC 14.65 02
6 902 Nkwocha-Nweze Jora DCLA 14.95 02

100 meter Cad Heren Uur=14:15
Reeks:1 Wind : -2.4
1 1120 Rombout Edosa-scott VAC 12.61 01
2 757 Servaes Stan RCT 12.70 02
3 754 Van Stiphout Gillian RCT 13.42 02
4 1722 Tensamani Nya Adil RCAS 13.82 01
5 1494 Barbeaux Simon RCAS 13.86 02
6 429 Min Arne LYRA 14.31 02
7 177 Lembrechts Ruben ACHL 14.50 02

100 meter Sch Dames Uur=14:31
Reeks:1 Wind : -1.3
1 3019 Baramoto Rebecca MAC 13.73 00
2 2361 Everdepoel Britt VAC 14.42 00
3 3392 Barbeaux Camille RCAS 14.47 00

100 meter Sch Heren Uur=14:17
Reeks:1 Wind : 0.1
1 2703 Sellekaerts Viktor HAKI 12.01 99
2 2700 Snackaert Michiel VAC 12.27 00
3 2843 Michiels Jakob DCLA 12.28 00
4 2538 Gabriels Wouter MAC 12.34 99
5 2731 Boakyi Derick VAC 12.53 00
6 2457 Van Lindt Joran SPVI 13.09 00
7 2669 Pinxten Wouter VAC 13.46 00

100 meter JSM Dames Uur=14:33
Reeks:1 Wind : -1.3
1 337 Bottenberg Louise RCT 13.79 Jun 98
2 388 Bottenberg Eline RCT 13.83 Jun 98
3 1302 Thonus Davina SPVI 13.87 Sen 90
4 2058 Ernould Marie Elise USBW 15.10 Sen 84

100 meter JSM Heren Uur=14:30
Reeks:1 Wind : -2.6
1 2496 Deflem Kenny RCT 11.64 Sen 92
2 1754 Verstappen Brecht RCT 11.69 Sen 93
3 1171 Hauchecorne Birger SPBO 12.12 Sen 84
4 1142 Beullens Koen DCLA 12.23 Sen 92
5 450 De Rieck Emiel DCLA 12.54 Jun 98
6 2408 Jonckers Jayson RCT 12.73 Sen 90
7 720 Giaprakis Alexis RCAS 12.91 Jun 98
8 4282 Vanspauwen Kristof TACT 13.03 Mas 73

Discuswerpen 1,000kg JSM Dames Uur=15:08
Reeks:1
1 1337 Ackerman Aurelie DAC 27.84m Sen 89
2 2891 Blockhuysen Cindy AVKA 25.97m Mas 74
3 1205 Van De Voorde Freya HAKI 25.92m Sen 90
4 859 Pauwels Sigrid SPBO 20.08m Sen 89
5 3564 Fieremans Lucie LEBB 16.01m Mas 56
6 2548 Autrique Betty BVAC 14.30m Mas 50

kogelstoten 7,260kg JSM Heren TOT M45 Uur=14:42
Reeks:1
1 4515 Morret Michael LEBB 11.45m Mas 69
2 2583 Van Havere Steven SPVI 10.18m Sen 84
3 5723 Muyldermans Bert SPVI 8.91m Mas 78
4 1775 Van Havere Kevin SPVI 8.36m Sen 81
5 1777 Ongena Tim SPVI 7.46m Sen 91

Verspringen Cad Dames Uur=15:53
Reeks:1
1 866 Diels Esther ACHL 4.81m +2.4 02 4.63m 1.1
2 2185 Heyvaert Luca LEBB 4.66m +0.1 02
3 1062 Baramoto Anne-dominique MAC 4.54m +0.5 02
4 703 Clynhens Joke LEBB 4.47m -0.3 02
5 1167 Verhulst Luna VAC 4.37m -0.1 02
6 895 Vermeir Kelly VAC 4.32m -1.2 01
7 476 Bruwiere Sarah AVKA 4.30m +0.7 02
8 377 Callaert Jana AVKA 3.87m -1.8 01
897 Jaspers Bente VAC NG +0.0 02

Hoogspringen Cad Heren Uur=15:03
Reeks:1
1 177 Lembrechts Ruben ACHL 1.57m 02
2 874 Colignon Tim VAC 1.57m 01
3 429 Min Arne LYRA 1.45m 02
4 1494 Barbeaux Simon RCAS 1.30m 02

Verspringen Sch Dames Uur=15:57
Reeks:1
1 3391 Van Poppel Noelia RCAS 4.43m -1.8 99
2 3135 Telemans Ann AVT 4.37m -0.2 00
3 3084 Peeters Marte DCLA 4.36m +1.2 00
4 3392 Barbeaux Camille RCAS 3.73m +0.2 00

hoogspringen Sch Heren Uur=15:04
Reeks:1
1 3248 Giaprakis Luka RCAS 1.57m 00

800 meter JSM Heren Uur=14:52
Reeks:1
1 9998 JONKMAN SYBOUT AVON 1'59.16 Sen 97
2 9999 RAMPAER ROBIN 2'00.12 Sen 92
3 270 Teck Arne LEBB 2'02.83 Jun 98
4 2286 Putman Jonathan ACKO 2'04.13 Sen 95
5 2270 Schils Joeri MAC 2'05.70 Sen 93
6 1882 Decoster Sil MAC 2'09.14 Sen 91
7 2203 De Vos Jens VAC 2'09.49 Sen 87
8 70 Scholliers Pieterjan VAC 2'13.84 Jun 98
9 12 Claes Jeroen DCLA 2'14.98 Jun 98
9997 MOERMAN JOERI AVON NA Sen 87

Speerwerpen 600g Cad Heren Uur=15:23
Reeks:1
1 1494 Barbeaux Simon RCAS 31.67m 02
2 754 Van Stiphout Gillian RCT 30.22m 02
3 1722 Tensamani Nya Adil RCAS 25.47m 01
4 429 Min Arne LYRA 24.03m 02
5 477 Hulstaert Gilles AVKA 14.21m 02

Kogelstoten 4,000kg JSM Dames TOT W45 Uur=15:18
Reeks:1
1 1338 Desmet Jessie DAC 11.62m Sen 85
2 1337 Ackerman Aurelie DAC 9.55m Sen 89
3 2891 Blockhuysen Cindy AVKA 9.39m Mas 74
4 1205 Van De Voorde Freya HAKI 7.35m Sen 90
5 2058 Ernould Marie Elise USBW 5.95m Sen 84
6 1302 Thonus Davina SPVI 5.90m Sen 90

1500 meter Cad Dames Uur=15:19
Reeks:1
1 516 Boniver Alice ACP 5'09.05 02
2 507 Van Laethem Florence LEBB 5'10.21 01
3 434 Van Deuren Marthe VAC 5'15.81 01

1500 meter Cad Heren Uur=15:25
Reeks:1
1 300 Cauwenbergh Jesse VAC 4'48.76 01
2 939 Wisse Andries MAC 4'54.29 01

1500 meter Sch Dames Uur=15:19
Reeks:1
1 3391 Van Poppel Noelia RCAS 5'08.88 99

1500 meter Sch Heren Uur=15:25
Reeks:1
1 3248 Giaprakis Luka RCAS 4'53.93 00

Hoogspringen Sch Dames Uur=15:49
Reeks:1
1 3392 Barbeaux Camille RCAS 1.25m 00
2 3391 Van Poppel Noelia RCAS 1.20m 99

Verspringen JSM Heren Uur=16:24
Reeks:1
1 1777 Ongena Tim SPVI 5.50m -2.0 Sen 91
2 720 Giaprakis Alexis RCAS 5.14m +0.7 Jun 98
3 1775 Van Havere Kevin SPVI 5.11m +0.8 Sen 81
4 4282 Vanspauwen Kristof TACT 4.68m +1.2 Mas 73
5 2583 Van Havere Steven SPVI 4.60m -2.4 Sen 84

Speerwerpen 500g Cad Dames Uur=16:53
Reeks:1
1 476 Bruwiere Sarah AVKA 31.76m 02
2 1167 Verhulst Luna VAC 21.78m 02
3 584 Uytterhoeven Lisa VAC 18.95m 02
4 377 Callaert Jana AVKA 13.50m 01
5 897 Jaspers Bente VAC 10.74m 02

speerwerpen 500g Sch Dames Uur=16:47
Reeks:1
1 3135 Telemans Ann AVT 41.49m 00
2 2892 Potums Maaike LEBB 39.27m 99
3 2743 Wyns Manon OEH 36.63m 99
4 2455 Van Hooghten Lauranne ACHL 33.22m 99
5 3391 Van Poppel Noelia RCAS 21.41m 99
6 3392 Barbeaux Camille RCAS 18.76m 00

Kogelstoten 6,000kg Jun Heren Uur=16:11
Reeks:1
1 285 Montilla Dimitri SPVI 13.16m 98
2 286 Van Lindt Jari SPVI 10.46m 98
3 720 Giaprakis Alexis RCAS 9.40m 98

200 meter Cad Dames Uur=16:16
Reeks:1 Wind : -1.5
1 703 Clynhens Joke LEBB 28.91 02
2 896 Helsen Sara VAC 29.08 01
3 377 Callaert Jana AVKA 29.95 01
476 Bruwiere Sarah AVKA NA 02

200 meter Cad Heren Uur=16:16
Reeks:1 Wind : -0.8
1 1120 Rombout Edosa-scott VAC 25.03 01
2 757 Servaes Stan RCT 25.73 02
3 754 Van Stiphout Gillian RCT 27.90 02
4 177 Lembrechts Ruben ACHL 29.15 02
1494 Barbeaux Simon RCAS NA 02
1722 Tensamani Nya Adil RCAS NA 01

200 meter Sch Dames Uur=16:18
Reeks:1 Wind : -0.5
1 3391 Van Poppel Noelia RCAS 27.47 99
2 3019 Baramoto Rebecca MAC 27.49 00
3 2361 Everdepoel Britt VAC 29.46 00
4 3392 Barbeaux Camille RCAS 29.82 00

200 meter Sch Heren Uur=16:25
Reeks:1 Wind : -0.1
1 2703 Sellekaerts Viktor HAKI 24.80 99
2 2843 Michiels Jakob DCLA 24.89 00
3 2538 Gabriels Wouter MAC 24.95 99
4 2700 Snackaert Michiel VAC 24.98 00
5 3248 Giaprakis Luka RCAS 26.81 00

200 meter JSM Dames Uur=16:26
Reeks:1 Wind : -2.7
1 1302 Thonus Davina SPVI 28.65 Sen 90
2 2058 Ernould Marie Elise USBW 31.38 Sen 84
9996 DE VESTEL CARINNE SPVI NA Mas 00

200 meter JSM Heren Uur=16:30
Reeks:1 Wind : -0.9
1 2496 Deflem Kenny RCT 22.98 Sen 92
2 1754 Verstappen Brecht RCT 23.46 Sen 93
3 1171 Hauchecorne Birger SPBO 23.95 Sen 84
4 1142 Beullens Koen DCLA 24.43 Sen 92
5 2270 Schils Joeri MAC 24.61 Sen 93

200 meter JSM Heren Uur=16:30
Reeks:2 Wind : 1.9
1 2408 Jonckers Jayson RCT 25.30 Sen 90
2 720 Giaprakis Alexis RCAS 25.53 Jun 98
3 1777 Ongena Tim SPVI 25.67 Sen 91
4 1882 Decoster Sil MAC 26.19 Sen 91
5416 Paermentier Guy VAC NA Mas 58

Discuswerpen 1,750kg Jun Heren Uur=17:46
Reeks:1
1 285 Montilla Dimitri SPVI 40.87m 98
2 286 Van Lindt Jari SPVI 30.36m 98
3 720 Giaprakis Alexis RCAS 22.19m 98

discuswerpen 2,000kg SM Heren Uur=17:47
Reeks:1
1 1775 Van Havere Kevin SPVI 27.16m Sen 81
2 5723 Muyldermans Bert SPVI 25.06m Mas 78
3 4515 Morret Michael LEBB 24.28m Mas 69
4 1777 Ongena Tim SPVI 17.64m Sen 91
2583 Van Havere Steven SPVI NG Sen 84

verspringen Cad Heren Uur=17:22
Reeks:1
1 429 Min Arne LYRA 4.75m -0.2 02
2 874 Colignon Tim VAC 4.75m -3.6 01
3 300 Cauwenbergh Jesse VAC 4.57m +0.6 01
4 177 Lembrechts Ruben ACHL 4.45m +1.6 02
5 1722 Tensamani Nya Adil RCAS 4.17m +2.7 01 0.00m 0.0
1494 Barbeaux Simon RCAS NG +0.0 02

Verspringen Sch Heren Uur=17:23
Reeks:1
1 2457 Van Lindt Joran SPVI 5.37m +1.1 00
2 3248 Giaprakis Luka RCAS 5.25m +0.8 00
3 2731 Boakyi Derick VAC 5.21m -0.1 00

Kogel 3,000kg W50+ Mas Dames Uur=16:44
Reeks:1
1 3564 Fieremans Lucie LEBB 6.55m 56
2 2548 Autrique Betty BVAC 6.43m 50

3000 meter JSM Dames Uur=17:13
Reeks:1
1 268 Dobbelaere Elke MAC 11'18.4 Jun 98 HG
2 1917 De Cock Florence WACO 11'20.3 Sen 92 HG

Speerwerpen 700g Sch Heren Uur=17:52
Reeks:1
1 3248 Giaprakis Luka RCAS 31.72m 00

Verspringen JSM Dames Uur=17:52
Reeks:1
1 1558 Paredis Tine SPVI 4.35m -1.1 Sen 92
2 1302 Thonus Davina SPVI 4.30m +0.8 Sen 90
3 2433 Vanhellemont Anna DCLA 4.08m -0.5 Mas 64
4 2058 Ernould Marie Elise USBW 3.93m -0.7 Sen 84
5 3102 De Ridder Ilse LEBB 3.78m -0.4 Mas 72

5000 meter JSM Heren Uur=17:49
Reeks:1
1 5188 Verschoren Bart DAC 16'03.67 Mas 77
2 1892 De Wachter Brent VAC 16'05.85 Sen 96
3 1139 Cappaert Frederic ACW 16'16.98 Sen 92
4 1124 Vandervorst Edwin ACKO 17'44.72 Sen 87
5 5085 Trappeniers Dave SPVI 19'15.00 Mas 77

Discus 1,500kg M50,M55 Mas Heren Uur=18:13
Reeks:1
1 4722 De Muynck Gabriel BAV 31.11m 45
2 4323 Bosmans Freddy ROBA 27.48m 59
3 4950 Van Grembergen Johan LEBB 27.27m 66
4 5416 Paermentier Guy VAC 24.98m 58

Kogel 6,000kg M50...55 Mas Heren Uur=16:14
Reeks:1
1 4950 Van Grembergen Johan LEBB 10.48m 66
2 5888 Huyghe Peter ACKO 10.34m 62
3 4323 Bosmans Freddy ROBA 8.79m 59
4 5635 Vanbuggenhout Luc LEBB 6.97m 58

Kogel 4,000kg M70+ Mas Heren Uur=16:14
Reeks:1
1 4722 De Muynck Gabriel BAV 10.57m 45

De uitslagen van de Parkloop van 12 maart 2016 zijn te vinden via onderstaande links.

Sparta Vilvoorde dankt iedereen die er was: lopers, supporters en medewerkers. Tot volgend jaar!

Uitslagen 6 kilometer

Uitslagen 12 kilometer

Den Elewijtse Halve kon ook dit jaar weer rekenen op jullie massale aanwezigheid. Een grote dankjewel aan alle lopers, aan alle supporters, en aan alle medewerkers.

De uitslagen kunnen jullie vinden door te klikken op volgende link: uitslagen Elewijtse Halve 2016.

Wij danken ook RunningNieuws, want dankzij hen kan u op de linkjes hierna doorklikken voor foto's en filmpjes van den Elewijtse Halve.

Tot volgend jaar!

Het was, ondanks het optimistische weerbericht van eerder op de dag, warm in Weerde. Dat weerhield echter meer dan 350 sportievelingen niet om de stratenloop aan te vatten én ook uit te lopen!

Dikke dankjewel voor jullie aanwezigheid, voor jullie sportiviteit, en hopelijk tot volgend jaar!

De uitslagen vinden jullie door te klikken op de respectievelijke afstanden.

Jeugduitslagen

3,5km

7km

10,5km